You are currently viewing Closing Concert / Koncert zatvaranja

Closing Concert / Koncert zatvaranja

ZAVRŠNI KONCERT SIRMIUM MUSIC FESTA 17-03-2018

  1. LAZAR IGNJATOVIĆ – DUVAČKI INSTRUMENTI SOLO – Predkategorija B – TRUBA
Najmlađi učesnik duvača – I NAGRADA MŠ Petar Krančević –  Sremska Mitrovica, klasa: Duško Španović, klavirska saradnja: Ksenija Radaković Krasev: Pesma  
  1. KIM SRETKOVIĆ – KLAVIR SOLO PREDKATEGORIJA A
Najmlađi učesnik klavira – I NAGRADA Studio Piccolo Sremska Mitrovica, klasa: Dušanka Gavrilović Berkovič: Sonatina Gdur, I stav  
  1. ADRIAN-DALIAN BUMBESCU KLAVIR SOLO PREDKATEGORIJA B
I NAGRADA Liceul de Arte CONSTANTIN BRĂILOIU, TÂRGU JIU, Rumunija, Klasa: Alina – Diana Betej Debisi: Mali crnac  
  1. ISIDORA KOZLINA – DUVAČKI INSTRUMENTI SOLO – KATEGORIJA I – FLAUTA
Laureat – Duvački instrumenti – Osnovna škola Petar Krančević – Sremska Mitrovica, klasa: Tatjana Miljković, klavirska saradnja: Aleksandar Cundra Martin: Diverzija na Paganinijevu temu  
  1. IVAN JURANKO – KLAVIR SOLO PREDKATEGORIJA B
I NAGRADA Glazbena škola u Varaždinu, Hrvatska, klasa: Lea Šantek Donkin: Veštice i čarobnjaci  
  1. SARA JOVIĆ – KLAVIR SOLO – KATEGORIJA I
I NAGRADA MŠ Subotica, klasa: Glončak Karapandžić Tara Makdovel: Ukleta kuća op.61 br.5,  fis-moll  
  1. IVA LUKAČ – DUVAČKI INSTRUMENTI SOLO – KATEGORIJA III – TRUBA
Laureat – Duvački instrumenti – Srednja škola Petar Krančević Sremska Mitrovica, klasa: Duško Španović klavirska saradnja: Ksenija Radaković Gedike: Koncertna etida  
  1. LUCIJA ČEHOK – KLAVIR SOLO – KATEGORIJA II
I NAGRADA Glazbena škola u Varaždinu  Hrvatska, klasa: Lea Šantek Mendelson: Etida  f-moll  
  1. DANIILS MICKEVIČS – KLAVIR SOLO – KATEGORIJA III
Laureat – Klavir – Osnovna škola Pavula Jurjana – Riga, Letonija, klasa: Ljudmila Kiselenko Šopen: Nokturno c-moll, op.48, br.1  
  1. MINA STUPAR – KLAVIR SOLO – KATEGORIJA V
I NAGRADA MŠ Josip Slavenski – Beograd, klasa: Anđelka Novaković Šuman: Šumske scene op.82 br.1 i 2  
  1. KAJA MANDIĆ PLAVŠIĆ – KLAVIR SOLO – KATEGORIJA VII
I NAGRADA Akademija Umetnosti Novi Sad, Klasa: Rita Kinka Bartok: 5 komada za decu    12. SARA NIKOLIĆ – DUVAČKI INSTRUMENTI SOLO – KATEGORIJA III – FLAUTA I NAGRADA MŠ Petar Krančević Sremska Mitrovica, klasa: Milić Irena Klark: Velika trka vozova  
  1. DAVUD VESNIĆ – KLAVIR SOLO – KATEGORIJA V
Laureat – KlavirSrednja škola glavni predmet Kosta Manojlović – Zemun, klasa: Dina Hadžiomerović Prokofjev: Etida op.2 br.1, d-moll  
  1. ANDREJ MARKOVIĆ i LANA HADŽI-ANTIĆ – KLAVIRSKA DUA IV KATEGORIJA
I NAGRADA MŠ Kosta Manojlović – Zemun, klasa: Dina Hadžiomerović Brams Mađarska igra br.5 dis-mol – Allegro Pulank: Sonata za klavir za četiri ruke III stav  
  1. PETAR TOŠKOV – KLAVIR SOLO – KATEGORIJA IV
I NAGRADA MŠ Kosta Manojlović – Zemun, klasa: Dina Hadžiomerović Prokofjev: Đavolje sugestije op.4 br.4  
  1. JOVANA KONČAREVIĆ i DAVUD VESNIĆ – KLAVIRSKA DUA IV KATEGORIJA
I NAGRADA MŠ Kosta Manojlović – Zemun, klasa: Dina Hadžiomerović Čo: Fiestravaganza