KLAVIR SOLO I KLAVIRSKI DUO

subota, 08.05.2021.

Sala Muzeja Srema

KLAVIR – I KATEGORIJA

09.00 – 9.45
Dunja Mrvaljević
Vuk Mrvaljević
Iva Inaišvili
Mladen Filipović
Akoš Zaj
Isidora Maksimovic
Hana Urošević
Petra Rikić
Pavle Tadić

10.00 – 11.00
Lenka Karanjac
Marija Lukić
Petra Spasić
Zara Baštinac
Teodora Miljkovic
Mihaela Jovović
Isidora Trifkovic
Vasilija Kljakic

subota, 08.05.2021.

Sala Muzeja Srema

KLAVIR – PREDKATEGORIJA

11.30 -12.00
Marko Petrović
Djordje Tadić
Dora Ivanovic
Katja Kuprešak
Luna Pisanjuk
Olivera Kecman
Petra Kljakic

12.15 – 12.45
Teodor Zeljković
Nikolina Veljković
Natalija Popović
Marija Maksimović
Lenka Popović
Lazar Maglov
Sara Telanivić

KLAVIRSKI DUO

13.15 – 13.30
Olivera Kecman & Lazar Maglov – predkategorija
Arna Dželepović & Adna Dželepović – III kategorija
Aleksandra Milutinovic & Ana Saveski – III kategorija

subota, 08.05.2021.

Sala Muzeja Srema

KLAVIR – II KATEGORIJA

15.30 – 16.30
Amila Pašić
Katarina Gačić
Maša Mazić
Leon Žarko
Sergej Tadić
Tea Ramičić

KLAVIR III KATEGORIJA

17.00 – 18.00
Đorđe Tadić
Leontina Nikolić
Simon Bojičić
Tatjana Popović
Aljoša Keserović
Luka Parmak

KLAVIR SOLO

petak, 07.05.2021.

Sala Galerije Lazar Vozarević

KLAVIR – VI KATEGORIJA

13.00 – 13.25
Flórián Jenován

KLAVIR – VII KATEGORIJA

13.30 -14.00
Dunja Beraković

KLAVIR – V KATEGORIJA

15.30 – 16.45
Amna Jusić
Ilma Gutić
Iva Vićentijević
Natalija Mijailović

17.00 –18.15
Maša Bogićević
Milica Vranješ
Marija Jovanović

subota, 08.05.2021.

Sala Galerije Lazar Vozarević

KLAVIR – IV KATEGORIJA

09.30 – 10.30
Isidora Grozdanović
Natalija Dukanac
Sofija Vilovski
Tara Vukadinović

10.45 -11.45
Marija Ćakić
Aleksandra Milutinović
Dajana Stanić
Vasilij Basarab

KLAVIR – VIII KATEGORIJA

12.00- 12-45
Ljubo Divac
13.00 -13.30
Darja Samofalova
15.00 -15.45
Dorotea Ćirić
16.00- 16.45
Tijana Andrejić
17.00 – 17.45
Bogdan Dugalić

DUVAČI & KAMERNI SASTAVI

petak, 07.05.2021.

Sala Srpskog Doma

SAKSOFON – PREDKATEGORIJA

13.00 – 13.55
Dimitrije Petrovski
Vasilije Stanković
Marko Miličević
Јasmin Ata
Danilo Ostojić
Lazar Vukmir

SAKSOFON – I KATEGORIJA

Luka Dudić
Luka Davidović
Nikola Latković
Todor Nikolovski

FLAUTA – PREDKATEGORIJA

15.30 – 16.00
Jovana Jovanović
Luna Veljković
Sofija Prica
Valentina Sarka
Mia Vonasek

KAMERNI SASTAVI – I KATEGORIJA

16.30 – 17.15
Marko Đanić- Jelena Ranković- Tara Vukadinović
Duo ,,Sestre,, Selena Dinic i Lenka Dinic
Trio IL VENTO
Duo ,,Selena I Sofija,,

KAMERNI SASTAVI – II KATEGORIJA

Trio : Sara Buček – David Perković – Andjela Tomić
Duo ‘Belle’ : Milica Petrović & Bojana Babić
Trio Da Capo : Katarina Sladojević / Daniel Leš / Nađa Puškarević

subota, 08.05.2021.

Sala Srpskog Doma

KLARINET – PREDKATEGORIJA

10.00 – 11.00
Andrej Popović
Danilo Isakov
Jovan Zeremski
Miona Ignjatović
Nikolina Blagojević
Bogdan Kuleba
Stela Vojvodić
Tatjana Tipura
Teodor Vuksanović
Uroš Vuksić
Vladislav Novakov
Vukašin Madžgalj

KLARINET – I, III, IV KATEGORIJA

11.15 – 12.10
Marius Jahn
Sanja Petrović
Stefan Todorović
Matija Francuski

FLAUTA – III KATEGORIJA

12.30 -13.20
Katarina Sladojević
Milica Trehub
Nađa Puškarević

OBOA – PREDKATEGORIJA, I, II KATEGORIJA

15.30 – 16.00
Milica Klajić
Zarko Tosic
Dunja Klajić
Majda Bulut

FLAUTA – II KATEGORIJA

16.15 – 17.00
Đurđija Todorović
Irena Panić
Marija Obradović
Isidora Kozlina

FAGOT – III, IV KATEGORIJA

17.15 – 17.45
Isidora Stanić
Vuk Stefanović

TROMBON – I, II, III, IV KATEGORIJA

18.00 -19.00
Aleksandra Jekic

Spisak učesnika - KLAVIR SOLO - po kategorijama

Spisak učesnika - KLAVIRSKI DUO

Spisak učesnika - KAMERNI SASTAVI

Spisak učesnika - DUVAČI - po instrumentima