BABY kategorija klavir solo ONLINE
2022

1.Aleksa Jovanović 19.04.2013
OMŠ ‚‚Dr. Dragutin Gostuški‚‚ Pirot, Srbija
Klasa: Antanasijević Miljana

2. Aleksej Belevski 22.07.2013. Drzavno muzicko uciliste – Bitola, Makedonija Klasa: Marija Shamoska Budjakovski

3. Amber Cachia 08.05.2014. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

4. Anika Krkotić 20.07.2014. Umjetnička škola za muziku i balet “Vasa Pavić” Podgorica, Crna Gora Klasa: Maja Krkotić

5. Filip Trnka 20.02.2013. Glazbena škola Brune Bjelinskog Daruvar, Hrvatska Klasa: Iva Zane, mag.mus.

6. Florescu Vlad-Andrei 18.06.2014. Colegiul Național „Tudor Vladimirescu” Târgu-Jiu România Klasa: Berculescu Florin

7. Hesa Gorana 13.08.2013. Škola za osnovno muzičko i baletsko obrazovanje Ulcinj, Crna Gora Klasa: Fatime Buzuku

8. Irina Cvetkov 11.09.2013. OMS Vladimir Djordjevic, Beograd, Srbija Klasa: Borko Milojkovic

9. Julija Petan 22.08.2013. Glasbena šola Brežice, Slovenija Klasa: Karolina Vegelj Stopar

10. Kayleigh Vella 08.06.2013 Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

11. Mariah Cauchi 17.04.2013. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

12. Marina Gaković 23.08.2014. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

13. Marli Hurford 03.11.2013. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

14. Nia Marušić Špernoga 07.12.2013. Glazbena škola "Franjo Kuhač" Osijek, Hrvatska Klasa: mr.art. Sandra Mikulandra Tutavac

15. Patrick Bogdan Chirițoiu 27.06. 2013. Liceul de Arte "Constantin Brăiloiu" Târgu Jiu România

16. Yori Gubarew 20.10.2015. Hochschule für Musik Carl Maria von Weber Dresden, Germany Klasa: Mirjana Rajić

17. Bailey Maxwell 22.12.2013. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

18. Riley Maxwell 29.01.2015. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

19. Lena Dimić 07.01.2013. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

20. Ilona Mercieca 06.11.2011 Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

21. Isaac Casha 23.12.2012 Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

I kategorija klavir ONLINE
2022

1.Andrija Lučić 01.08.2012. JOSOMO Herceg Novi, Crna Gora Klasa: Irena Mijušković

2. Andry Falzon 20.02.2011. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

3. Balasoiu Daria 19.12.2011. Liceul de Arte " Constantin Brailoiu" Tg-Jiu, Romania Klasa: Berculescu Florin

4. Chanelle Grech 28.11.2011. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

5. Christine Cutajar 25.04.2011. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

6. Ditjon Dragović 19.01.2012. Muzička škola Ulcinj , Crna Gora Klasa: Merita Subašić Šabanović

7. Iacovu Adriana Ana Maria 26.06.2011. Liceul de Arte "Constantin Brailoiu" Targu-Jiu Romania Klasa: Ciupag Carmen

8. Lena Denkov 15.11.2012. OMŠ ‚‚Dr. Dragutin Gostuški‚‚Pirot, Srbija Klasa: Saša Alekić

9. Jayden Grech 08.12.2009. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

10. Maša Ivanović 09.09.2011. MS “Isidor Bajic “ Novi Sad, Srbija Klasa: Srdjan Dalagija

11. Mitroi Karina Andreea 20.12.2012. Liceul de Arte "Constantin Brailoiu" Targu-Jiu Romania Klasa: Stefanescu Eugenia-Liliana

12. Nevena Vasić 21.08.2012. OMŠ ‚‚Dr. Dragutin Gostuški‚‚Pirot, Srbija Klasa: Irena Vezenkovic

13. Nikola Tomašević 09.08.2011. OMŠ"Stevan Stojanović Mokranjac" Bijeljina, BiH, RS

14. Nikolina Petrov 23.07.2012. OMŠ ‚‚Dr. Dragutin Gostuški‚‚Pirot, Srbija Klasa: Saša Alekić

15. Samo Knific 21.8.2011. Glasbena šola Trbovlje Slovenia Klasa: Amna Ekinović

16. Stefan Kocić 31.03.2011. OMŠ ‚‚Dr. Dragutin Gostuški‚‚Pirot, Srbija Klasa: Antanasijević Miljana

17. Vivien Holubek 14. 10. 2011. Glazbena škola Brune Bjelinskog Daruvar, Hrvatska Klasa: Iva Zane, mag. mus.

18. Zala Sedej 14.02.2011. Glasbena šola Ribnica, Slovenia Klasa: Mirjana Zeljić Brnčič

19. Zhongshu Chen 03.08.2011. Teguh Sukaryo International Music School Xiamen/Jakarta China/Indonesia Klasa Teguh Sukaryo

20. Mitar Žižić 03.01.2011. ŠOMO Herceg Novi, Crna Gora Klasa: Novak Pavličić

21. Leo Buccheri 06.03.2011. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

22. Emilija Ostojić 03.04.2011. JU Muzička škola "Strevan Stojanović Mokranjac" Bijeljina BiH, Republic of Srpska Klasa: Milena Zelenović

23. Ognjen Ristov 2011 Veles/ Makedonija Klasa Ilija Nastovsk

II kategorija klavir ONLINE
2022

1.Alina Gerebic 02. 01. 2010. Glasbena šola Lendava, Slovenija Klasa: Danica Baša

2. Alja Rigler 26.06.2009. Glasbena šola Ribnica, Slovenija Klasa: Mirjana Zeljić Brnčič

3. Bumbescu Adrian – Dalian 18.08.2009. Liceul de Arte "Constantin Brailoiu" Târgu Jiu România Klasa: Betej Alina Diana

4. Dora Šarić 24.02.2010. Osnovna galzbena škola pri O.Š.Ksaver Šandor Gjalski Zabok. Hrvatska Klasa: Tajana Lazović

5. Gionea Banculea Rares Victorius 29.05.2010. Liceul de Arte "Constantin Brailoiu" Târgu Jiu România Klasa: Stefanescu Eugenia-Liliana

6. Jakov Vekić 27. 06. 2010. Glazbena škola Franje Kuhača Osijek, Hrvatska Klasa: Andreja Gribl, mag. mus

7. Jana Raketić 14.04.2009. Škola za Osnovno muzičko obrazovanje Kolašin, Crna Gora Klasa: Tamara Senić

8. Jelena Divanović 07.09.2010. MŠ Budva, Budva Crna Gora Klasa: Novak Pavličić

9. Katrina Delia 26.12.2009. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

10. Lana Škorić 14.03.2010. Konservatorij za glasbo in balet Maribor, Slovenija Klasa: Lana Stergulec Žuran

11. Nicolette Ledford 03.18.2010. Piano studio of Ekaterina Gueorguieva San Jose California, USA Klasa: Ekaterina Gueorguieva

12. Lenka Lučić 11.11.2010. OMŠ Josip Slavenski Novi Sad, Srbija Klasa: Olivera Sekulić

13. Makss Puzirevs 26.08.2010. Stanislavs Broks Daugavpils Music Secondary School, Daugavpils, Latvia Klasa: Ilona Broka

14. Mira Magdič 29. 08. 2009. Glasbena šola Lendava, Lendava, Slovenija Klasa: Danica Baša

15. Sara Sabadoš 18.05.2010. OMŠ Josip Slavenski Novi Sad, Srbija Klasa: Olivera Sekulić

16. Veljko Stojanov 10.10.2010. OMŠ ‚‚Dr. Dragutin Gostuški‚‚Pirot, Srbija Klasa: Saša Alekić

17. Vlad Andrei Pană 07.05.2010. Liceul de Arte "Constantin Brăiloiu" Târgu Jiu România Klasa: Doina-Mariana Olaru

18. Lena Vasić 17.10.2010. MŠ Isidor Bajić, Novi Sad, Srbija Klasa: Dina Šuklar-Wiesike

19. Maša Miškov 12.11.2010. MŠ Isidor Bajić, Novi Sad, Srbija Klasa: Dina Šuklar-Wiesike

III kategorija klavir ONLINE
2022

1.Darja Markova 15.09.2008. Stanislavs Broks Daugavpils Music Secondary School, Daugavpils, Latvia Klasa:Ilona Broka

2. Emil Rehimov 31.08.2008. The Music School No 30 Baku, Baku Azerbaijan Klasa: Zakir Asadov

3. Maria-Emilia Lăcătușu 18.11.2008. Liceul de Arte "Constantin Brăiloiu" Târgu Jiu, România Klasa: Doina-Mariana Olaru

4. Michela Saliba18.05.2008. Piano Academy - Dr Milica Lawrence, Victoria, Malta Klasa: Dr Milica Lawrence

5. Noah Balough 21.01.2007. Stanford Online High School, Los Gatos, United States Klasa: Katie Geourgieva

6. Tea Ramičić 24.06.2008. OMŠ "Josip Slavenski", Novi Sad, Srbija Klasa: Olivera Sekulić

IV kategorija klavir ONLINE
2022

1. Samuēls Jonans 05.08.2005. Stanislavs Broks Daugavpils Music Secondary School, Daugavpils, Latvia Klasa: Elina Bambane

2. Mario Petkovski 17.01.2004 DMBUC "Ilija Nikolovski-Luj" Skopje, Makedonija Klasa: Samira Mustafaoglu

3. Jovana Arsoska 10.09.2004. Drzavno muzicko uciliste – Bitola, Makedonija Klasa: Jana Cheteleva Belevska

4. Gabriela Čamane 16.08.2005. Stanislavs Broks Daugavpils Music Secondary School, Daugavpils, Latvia Класа: Elina Bambane

V kategorija klavir ONLINE
2022

1. Zane Stupāne14.03.2002. Stanislavs Broks Daugavpils Music Secondary School, Daugavpils / Latvija Klasa: Aivars Broks

2. Lucija Matijević 30.11.2003. Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Klasa: Ivanka Kordić

3. Stjepan Gerić 22.08.2003. Glazbena škola u Varaždinu, Varaždin, Hrvatska Klasa: Danijel Oto

4. Ljubica Ulish 26.10.2004. DMBUC "Ilija Nikolovski Luj", Gevgelija, Makedonija Klasa: Samira Mustafaoğlu

5. Anna Šatreviča 08.05.2003. Stanislavs Broks Daugavpils Music Secondary School Klasa: Elina Bambane

SOLO PEVANJE ONLINE
2022

I KATEGORIJA

1.Anastasija Orlović 16.05.2005. MŠ Andre Navarra, Podgorica, Crna Gora Klasa: Aleksandra Vojvodić Jovović Korepetitor: Vasilije Basarab

2. Jelena Ojdanić 27.06.2007. ŠOSMO Vida Matjan, Kotor, Crna Gora Klasa: Nataša Pavlović Korepetitor: Renata Kraljević

3. Lara Pavicevic 23.12.2005. "Vida Matjan" Kotor, Crna Gora Klasa: Natasa Pavlovic Korepetitor: Nikola Vuckovic

4. Milica Adamović 19.06.2008. SOMO Petar II Petrović Njegoš Bar Crna Gora Klasa: Aleksandra Vojvodic Jovovic Korepetitor: Ana Vukazic

5. Monja Durutović 23/06/2009. SOMO Petar II Petrović Njegoš Bar, Crna Gora Klasa: Aleksandra Vojvodic Jovovic Korepetitor: Ana Vukazic

6. Nikolina Marović 09.06.2009. Škola za osnovno muzičko i baletsko obrazovanje Ulcinj Crna Gora Klasa: Maja Jaković Korepetitor: Jelena Knežević

II KATEGORIJA

7.Amina Bahović 26.04.2003. MŠ Andre Navarra, Podgorica, Crna Gora Klasa: Aleksandra Vojvodić Jovović Korepetitor: Vasilije Basarab

8. Roșca Mălina-Liliana 30.03.2003. Liceul De Arte"Constantin Brăiloiu" Tg-Jiu România Klasa: Bălășoiu Olimpia Korepetitor: Betej Alina

VI KATEGORIJA

9. Kristina Tyshko 31.01.1995. Stanislavs Broks Daugavpils Music Secondary School, Daugavpils, Latvia Klasa: Olga Salna Korepetitor: Galina Vsesvyatskaya

KAMERNA MUZIKA – ONLINE
2022

1.Tara Memović / Denijal Fejzagić 14.02.2009. / 15.09.2008. JU Osnovna muzička škola Ilidža, Bosna I Hercegovina Klasa: Edin Bahtić, prof.

2. Iva Hlavati / Nicole Grašić 21.09.2007./02.08.2007. Osnovna glazbena škola Kontesa Dora, Našice, Hrvatska Klasa: Ivana Sklepić

3. Lovro Križnar / Primož Pavec / Sara Arh / Vid Kejžar 24.11.2009/02.03.2009/29.04.2011/28.04.2009 Glazbena šola Kranj, Slovenija Klasa: David Kajič – Roman Podlesnik, Uroš Košir

II KATEGORIJA

4. Brass kvintet Glazbenog učilišta Elly Bašić: Jan Mojzeš - truba, Tomislav Tomašević - truba, Lovro Csiffary - krilnica, Filip Petraš - trombon, Miha Crnić - bas trombone GU Elly Bašić, Zagreb, Hrvatska Klasa: Rudolf Homen

5. Lana Đuričić, Mykola Luts, Matija Molčanov 22.09.2005; 28.01.2006; 08.10.2004 Muzička škola Tivat, Crna Gora Klasa: Žana Lekić

III KATEGORIJA

6. Duet evfonijev GŠ Celje : Domen Lampret, evfonij; Tobija Smrtnik, evfonij Glasbena šola Celje, Slovenija Klasa: Uroš Košir

7. Dominik Milošević (bisernica), Luka Juriša (brač 1), Martin Marijanović (brač 2, čelo), Sebastijan Kovačević (čelović), Fran Pogrmilović (čelo, berda), Martina Kuterovac

8. Vuk Kuč , Marko Miljević, Nikola Andrijević 11.08.2001. 14.11.2002. 14.01.2001. Muzička akademija Cetinje, Crna Gora Klasa: Žana Lekić

DUVACI solo - ONLINE
2022

FAGOT - I KATEGORIJA

1.Roko Erhardt 06.08.2009. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Mykhaylo Kraynyk Korepetitor: Katarina Makević

FAGOT - III KATEGORIJA

2. Anđelo Vrdoljak 17.03.2005. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Mykhaylo Kraynyk Korepetitor: Igor Rončević

FLAUTA - BABY KATEGORIJA

1. Bartol Gora 01.04.2011. Glazbeni odjel pri OŠ D. Tadijanovića, Vukovar, Hrvatska Klasa: Ivana Sklepić Korepetitor: Nataša Lapčević

2. Lara Stjepčević 22.04.2013. JU Muzička škola Tivat, Crna Gora Klasa: Bruna Matijević Korepetitor: Oleksij Molčanov

3.Marta Šteter 2.2. 2013. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Tomislava Karačić Šoljić Korepetitor: Katarina Makević

4. Natalija Laković 26.03.2013. JU Muzička škola Tivat, Crna Gora Klasa: Bruna Matijević Korepetitor: Oleksij Molčanov

5. Ula Sobočan 07. 12. 2013. Glasbena šola Lendava, Slovenija Klasa: Maja Novak Korepetitor: Danica Baša

6. Alja Gal 29. 9. 2010. Glasbena šola Lendava, Slovenija Klasa: Maja Novak Korepetitor: Danica Baša

7. Damjan Pajović 24.01.2009. JU Muzička škola Tivat, Crna Gora Klasa: Bruna Matijević Korepetitor: Oleksij Molčanov

8. Isidora Babić 03.04.2010. JU Muzička škola Tivat, Crna Gora Klasa: Dunja Nikolić Korepetitor: Oleksij Molčanov

9. Leona Škrinjar 11.02.2009. Glazbena škola pri OŠ M. P. Katančića Valpovo, Hrvatska Klasa: Monika Emes Korepetitor: Marija Pušić

10. Magdalena Šteter 21.10.2010. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Tomislava Karačić Šoljić Korepetitor: Katarina Makević

11. Nuša Radojković 29.11.2009. GU Elly Bašić, Zagreb, Hrvatska Klasa: Ivana Capković Korepetitor: Anna- Marie Gašparović

12. Sofia Eleneva 30.11.2009. ŠOMO "Petar II Petrović Njegoš" Bar, Crna Gora Klasa: Tamara Stijepović Korepetitor: Nikoleta Strugar

FLAUTA - II KATEGORIJA

13. Iva Hlavati 21.09.2007. Osnovna glazbena škola Kontesa Dora, Našice, Hrvatska Klasa: Ivana Sklepić Korepetitor: Barbara Bumba

14. Maja Kos 5.6.2007. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Tomislava Karačić Šoljić Korepetitor: Katarina Makević

15. Sara Ađić 10.04.2008. Glazbena škola pri OŠ M. P. Katančića Valpovo, Hrvatska Klasa: Monika Emes Korepetitor: Marija Pušić

FLAUTA III KATEGORIJA

16. Anđela Vlaović 25.11.2006. JU Muzička škola Tivat, Crna Gora Klasa: Bruna Matijević Korepetitor: Ana Mihaljević

FLAUTA IV KATEGORIJA

17. Ana Ambrinac 02. 09. 2004. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Tomislava Karačić Šoljić Korepetitor: Igor Ročenović

FLAUTA VII KATEGORIJA

18. Marija Pilipović 30.10.1983. Akademija Umetnosti Novi Sad, Srbija Red. prof.Laura Levai-Aksin

KLARINET - BABY KATEGORIJA

1.Andrej Popović 24.12.2011. Muzička škola "Isidor Bajić" Novi Sad, Srbija Klasa:Prof. Djuro Pete Korepetitor: Duško Švonja

2. Hana Pehilj 06.10.2011. Muzička škola I i II stupnja Mostar, Bosna I Hercegovina Klasa: Sanjin Salčin Korepetitor: Nina Puzić

3. Izabela Sijarič 23. 6. 2011. Glasbena šola Lendava, Lendava, Slovenija Klasa: Urban Kurbos Korepetitor: Danica Baša

4. Leja Strgar 16.05.2011. Marjana Kozine Novo mesto, Novo mesto, Slovenija Klasa: Rado Kompan Korepetitor: Damjan Brcar

5. Lenka Bratić 13.08.2011. Muzička škola "Isidor Bajić" Novi Sad, Srbija Klasa: Zeljko Bodor Korepetitor: Spomenka Isakov

6. Tina Martinčič 14.05.2012. Marjana Kozine Novo mesto, Novo mesto, Slovenija Klasa. Rado Kompan Korepetitor: Damjan Brcar

7. Mia Matijević 13.01.2011. Umjetnička škola Beli Manastir, Beli Manastir, Hrvatska Klasa: Đuro Pete Korepetitor: Ivan Husnjak

KLARINET - I KATEGORIJA

8. Angelina Katić 17.01.2010. Muzička škola "Isidor Bajić" Novi Sad, Srbija Klasa: Željko Bodor Korepetitor: Spomenka Isakov

9. Dora Balentović 18.05.2010. OŠ Ivana Kozarca Županja Glazbeni odjel Županja, Hrvatska Klasa: Darko Bogner Korepetitor: Zlatko Knezović

10. Elvin Rehimov 05.09.2009. The Music School No 35 Baku, Baku, Azerbaijan Klasa: Zaman Hasanović

11. Lea Miser 22.11.2010. Umjetnička škola Beli Manastir, Beli Manastir, Hrvatska Klasa: Đuro Pete Korepetitor: Ivan Husnjak

12. Andrija Vujić 13.06.2009. OŠ Ivana Kozarca Županja Glazbeni odjel Županja, Hrvatska Klasa: Darko Bogner Korepetitor: Zlatko Knezović

13. Stjepan Vračarić 05.10.2009. OGŠ Kontesa Dora, Našice, Hrvatska Klasa: Ivan Krajačić Korepetitor: Barbara Bumba

14. Tara Memović 14.02.2009. JU Osnovna muzička škola Ilidža , Bosna I Hercegovina Klasa: Edin Bahtić Korepetitor: Miron Konjević

15. Ula Selak 25. 3. 2010. Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto, Slovenija Klasa: Sandi Franko Korepetitor: Maja Schuster

KLARINET - II KATEGORIJA

16. Juraj Panić 25.10.2007. GU Elly Bašić, Zagreb, Hrvatska Klasa: Marija Župić Bošnjak Korepetitor: Virna Kljaković

17. Lovro Pavić 28.2.2007. GU Elly Bašić, Zagreb, Hrvatska Klasa: Marija Župić Bošnjak Korepetitor: Virna Kljaković

18. Lucija Puškarić 21.10.2008. OŠ Ivana Kozarca Županja Glazbeni odjel Županja, Hrvatska Klasa: Darko Bogner Korepetitor: Zlatko Knezović

19. Maša Judež 30. 12. 2007. Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto, Slovenija Klasa: Sandi Franko Korepetitor: Maja Schuster

KLARINET - III KATEGORIJA

20. Boško Jović 09.11.2006. SMŠ Isidor Bajić, Novi Sad, Srbija Klasa: Željko Bodor Korepetitor: Duško Švonja

21. Dominik Palić 5.1. 2005. GU Elly Bašić, Zagreb, Hrvatska Klasa: Marija Župić Bošnjak Korepetitor: Virna Kljaković

OBOA –I KATEGORIJA

22. Filip Milas 27.03.2009. Glazbena škola Franje Kuhača Osijek , Hrvatska Klasa: Antonija Bogner Korepetitor: Igor Rončević

OBOA – IV KATEGORIJA

23. Lucija Klasan 03.11.2004. Glazbena škola Franje Kuhača Osijek , Hrvatska Klasa: Antonija Bogner Korepetitor: Igor Rončević

SAKSOFON – BABY KATEGORIJA

24. Greta Voldin 15.2.2011. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Monika Barat Korepetitor: Katarina Makević

25. Grgur Brleković 19.3.2012. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Monika Barat Korepetitor: Katarina Makević

26. Zoe Prokeš-Gracek 14.08.2011. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Monika Barat Korepetitor: Katarina Makević

27. Zvonimir Vračarić 30.10.2011. OGŠ Kontesa Dora Našice, Hrvatska Klasa: Ivan Krajačić Korepetitor: Barbara Bumba

28. Grga Pandurić 27.08.2011 Baby kategorija saksofon Glazbeno učilište Elly Bašić, zagreb, Hrvatska Klasa: Lovro Merčep Korepetitor: Dario Sabo

SAKSOFON – I KATEGORIJA

29. Dario Kovačić 04.05.2010. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Monika Barat Korepetitor: Katarina Makević

30. Klemen Dornik 30.03.2010. Glasbena šola Grosuplje, Grosuplje, Slovenija Klasa: Tadej Piko Korepetitor: Lovorka Nemeš Dular

31. Lada Krajačić 08.03.2010. OGŠ Kontesa Dora Našice, Hrvatska Klasa: Ivan Krajačić Korepetitor: Barbara Bumba

SAKSOFON – II KATEGORIJA

32. Filip Čubra 07.11.2008. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Monika Barat Korepetitor: Katarina Makević

33. Neža Martinčič 27.09.2007. Marjana Kozine Novo mesto, Novo mesto, Slovenija Klasa: Rado Kompan Korepetitor: Damjan Brcar

34. Damir Imamović 01.05.2009. Osnovna muzicka skola "Tuzla" Tuzla, Bosna I Hercegovina Klasa: Hrnjic Nedim Korepetitor: Ena Ovcina

SAKSOFON – III KATEGORIJA

35. Leona Bijelić 30.3.2005. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Monika Barat Korepetitor: Katarina Makević

36. Tomislav Slačanac 18.6.2005. Glazbena škola Franje Kuhača, Osijek, Hrvatska Klasa: Monika Barat Korepetitor: Katarina Makević

TROMBON – BABY KATEGORIJA

37. Bogdan Knežević 25.11.2011. Mš "DR. Vojislav Vučković" Beograd, Srbija Klasa: Ivan Jovanović Korepetitor: Vladimir Vujović

38. Maksim Obrazcov 09.03.2013. Glazbena šola Kranj Kranj Slovenija Klasa: David Kajič Korepetitor: Jasmina Pogačnik

39. Urh Malavašič 05.08.2013. Glasbena šola Ribnica, Ribnica, Slovenija Klasa: Luka Logar Korepetitor: Aleksander Oražem

TROMBON – I KATEGORIJA

40. Lenart Zalokar Obadić 24.08.2010. Glazbena šola Kranj Kranj Slovenija Klasa: David Kajič Korepetitor: Jasmina Pogačnik

41. Žiga Juvan 11.05.2010. Glazbena šola Kranj Kranj Slovenija Klasa: David Kajič Korepetitor: Jasmina Pogačnik

TRUBA – BABY KATEGORIJA

42. Jan Malavašič 28.07.2011. Glasbena šola Ribnica, Ribnica, Slovenija Klasa: Domen Gracej Korepetitor: Aleksander Oražem